Yazarlarımız


Mustafa
ÇETİN
(Balıkesir) Sındırgı doğumlu olup, Süleyman Demirel Üniversitesi Orman Mühendisliğinden mezun olmuştur. Özel sektörde çeşitli ormancılık firmalarında çalışmış ve sınıf öğretmenliği yapmıştır. Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde master öğrenimi görerek Orman Yüksek Mühendisi unvanını almıştır. Halen Ankara’da Orman Ve Su İşleri Bakanlığında görevine devam etmektedir.
  
İletişim: cetin516@gmail.com

  
Süleyman ÇETİN
(Balıkesir) Sındırgı doğumlu olup, Bartın Üniversitesi Çevre Mühendisliğinden mezun olmuştur. Ayrıca İlahiyat Ön lisans mezunudur. Halen Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü eğitimine devam etmektedir.

Çevre Mühendisi olarak Grafik ve Web Tasarım, Teknik Çizimi ile ilgili çalışmalar yapmakta ve karikatür ile özel olarak ilgilenmekte olup Bartın’da eğitimci olarak görev yapmaktadır.

İletişim: suleymancetin@engineer.com,  https://suleymancetin.com.tr  
  

Mehmet YAĞCI
(Balıkesir) Sındırgı  doğumlu olup, İlk ve orta öğrenimini Sındırgı ilçesinde tamamladıktan sonra Lise öğrenimini Beykoz Anadolu Lisesinde bitirmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık mezunu olup ağaçlandırma ile ilgili özel sektörde çalışmaktadır.

İletişim: mehmetyagci266@gmail.com

Fidan dikimi, ağaçlandırma, özel ormancılık, fidanlık tesisi ve fidan temini gibi konularda danışmanlık verebilmektedir. Tel: 0535-839-58-68.